Konsol Kollu Raf Sistemi
Uzun, hacimli ve farklı ebatlardaki ürünlerin depolanması için en uygun seçenek olan konsol kollu raf sisteminde özellikle borular, profiller, ahşap vb. tip ürünler stoklanmaktadır.
Ağır Yük Rafı
Ağır yük raf sistemleri, paletli ve paletsiz ağır tonajlı malzemelerin düzenli olarak istiflendiği en ideal ürünlerdir. Rack sistem olarak da adlandırılır.
Hafif Yük Raf Sistemleri
Hafif ve orta yük raf sistemleri, çok ağır olmayan ve hacimce fazla yer kaplamayan ürünleri depolamak için ideal raf sistemidir.
Depo Rafı
Depo yönetimi depolama için özel olarak üretilmiş raf sistemleri sayesinde en verimli şekilde gerçekleştirilebilir.
Arşiv Depo Rafları
Dosya ve klasör depolama için en fazla kullanılan ve her çalışma ofisi, her okul, her kamu kurumunda gördüğümüz arşiv rafı geçmişten günümüze kadar kullanılmaktadır.
Palet Rafı
Palet rafı, paletli ve ağır tonajlı malzemelerin kullanıldığı endüstri kuruluşlarının depolarında yoğunlukla tercih edilmektedir.
Market Rafları
Son zamanlarda çokça rağbet gören raf sistemlerinden biri de market raflarıdır. Modern zamanda değişen ve gelişen alışveriş alışkanlıkları...
İkinci El Raf
Kullanım yapmadığınız raf sistemlerini en uygun ve değerinde fiyatlarla satabilirsiniz. 2.el raf alım satım için deneyimli kadrolarımızla sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz.

Renk Seçeneği

Kumaş Seçeneği

Ürün Garantisi

Ücretsiz Montaj

Yeni Sanayi Sitesi Civarı / Seyhan - ADANA

0 533 225 60 78

 


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun