KURUMSAL

Baysallar Raf Sistemleri,  alanındaki tecrübesi ve uzman  kadrosu ile Türkiye'nin her yerine mağaza, market, depo ve palet rafları hizmetlerini sunmaktadır. Profesyonel şekilde, disiplinli ve kusursuz ekip çalışmasıyla, yönettiği anahtar teslim projelerinde kaliteli malzeme, zamanında teslim ilkesini benimseyerek  müşteri memnuniyetini ern üst seviyede tutmayı amaçlamıştır.

Misyonumuz

Tüm müşterilerimize yenilikçi, hızlı, teknolojik ve samimi yaklaşımımızla,hizmette güven duygusu ile, ürünlerimiz ile ilgili keşif, bilgilendirme, projelendirme, üretim ve montajı kapsayan hizmetimiz ile çözüm odaklı faaliyet sunarız.

Vizyonumuz

Yenilikçi ve disiplinli iş anlayışımız ile Raf Sistemleri sektöründe satış ve satış sonrası alanında tekniği, hizmeti ve kalitesi ile yurt içi ve yurt dışında ülke ekonomisine katma değer yaratan örnek şirketler arasında var olmayı hedefliyoruz.

Kalite Politikamız

Kalitenin yalnızca yatırım faaliyetleri ve hizmetlerde değil, yönetim, çalışanlar ve bütünüyle şirketin kültüründe olması gerektiğine inanırız. Bunun temeli iş güvenliği ve işçi sağlığına önem vermek, tüm işlerde ilgili yükümlülüklere uygun ve çevreci bir yaklaşımdır.

 

 

Renk Seçeneği

Kumaş Seçeneği

Ürün Garantisi

Ücretsiz Montaj

Yeni Sanayi Sitesi Civarı / Seyhan - ADANA

0 533 225 60 78

 


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun