Ağır Yük Rafı

Ağır yük raf sistemleri, paletli ve paletsiz ağır tonajlı malzemelerin düzenli olarak istiflendiği en ideal ürünlerdir. Rack sistem olarak da adlandırılır. Ağır yük raf sistemlerimiz, ayak ve traverslerden oluşur. Ayaklar depo yüksekliğine göre tespit edilir ve ayarlanır. Üzerine koyulacak paletlerin kilolarına göre seçilen traverslerin, kancalı veya cıvatalı konektörler vasıtasıyla birleştirilmesinden oluşur. Ağır yük rafları tamamen monte ve de-monte özelliklerine sahiptir.

Ağır Yük Raf Sistemlerinin Tercih Edilme Sebepleri Nedir?

Ağır yük raf sistemleri sadece ürünlerin depolanma noktasında değil, beraberinde ürünlerin kolayca bulunması üzerine depolanmasını da sağlıyor. Ürünlerin, işletmeler yoluyla rahat bir şekilde depolanmasını sağlayan ağır yük raf sistemleri , günümüzde pek çok işletme sahipleri yoluyla tercih edilmektedir. Belirtilen bu noktalar işletmeler için son derece önemlidir. Göz önünde olmayan ürün modellerinin arka planda son derece önemli görevleri bulunmaktadır. Görünümünü sorun etmeyen müşteriler, genellikle ürünlerin malzemesini, dayanıklılığını ve ağırlığını incelemektedir.

Ağır yük raflarından satın alacaksanız mutlaka iyi bir araştırma yapmanız gerekiyor. Ağır yük rafı sadece fiyat açısından değil, aynı zamanda ürünlerin üretim aşamasından da değerlendirmeye almanız gerekiyor. Bu nokta son derece önemlidir. Kalitesiz malzemelerden üretilen bu ürünler , piyasada son derece komik fiyatlardan satılmaktadır. Kalitesiz malzemeler sizlere kısa süre içerisinde büyük sıkıntılar yaşatabilir. Aynı zamanda maddi anlamda da problemler yaşayabilirsiniz.

Renk Seçeneği

Kumaş Seçeneği

Ürün Garantisi

Ücretsiz Montaj

Yeni Sanayi Sitesi Civarı / Seyhan - ADANA

0 533 225 60 78

 


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun