Arşiv Depo Rafları

Dosya ve klasör depolama için en fazla kullanılan ve her çalışma ofisi, her okul, her kamu kurumunda gördüğümüz arşiv rafı geçmişten günümüze kadar kullanılmaktadır. Kullanım alanlarına göre en çok tercih edilen ve en yaygın sistemlerdir. Firmamız yoluyla üretilen arşiv raf sistemleri; çelik rafların grubuna girdiği için ürün kalınlıkları 1.00 mm, 1.50 mm olarak tercih edilir. Raf aralıkları dosya boyutlarına göre ayarlanabilen arşiv raflar kapaklı  ve kapaksız olarak ikiye ayrılır. Firmamız, arşiv olarak kullanacağınız alanın ölçülerine uygun olarak tasarlayabilmektedir. Ayrıca standart ölçülerde de üretilebilen arşiv raf, dikme ayakların uzunluğuna göre 6 ve daha fazla depolama sistemleri olarak kurulabilir.

Arşiv Rafı Avantajları

Arşiv rafı belgelerin düzgün bir şekilde muhafaza edilmesini sağlamaktadır. Aranılan belgelerin istenildiği zaman bulunmasına yardımcı olan arşiv raf sistemleri, müşterilerin istenildiği yüksekte onlara sunulmaktadır. Eğer bu sistemlerin üzerinde koli kullanılarak ürünler saklanacaksa, sistemin boyutu kolilere göre ayarlanabilmektedir. Kolilerin içerisinde muhafaza edilecekse, kolilerin boyutu burada son derece önemlidir. İstenilen boyutların ayarlanmasına göre son derece tercih edilen ürünlerdir. Montesi ve montajı son derece kolay yapılan sistemlerdir. İşletmeler yer değiştiriyor olsa bile kolay bir şekilde ürünü ve kendinizi zora sokmadan klasör rafının yerini değiştirebilirsiniz. Sökme ve takma işlemleri son derece kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

Klasör rafı, sağlıklı bir arşive sahip olmanızı sağlayacağı gibi evrakların ve dosyaların zarar görmesini de önler. Kullanılan malzemelerin dayanıklı olması ve sırt sırta kurulum imkanına sahip olması ürün modellerinin daha uzun ömürlü olmasını sağlayacağı gibi ekonomik anlamda size tasarruf etme imkanı sağlar.

Renk Seçeneği

Kumaş Seçeneği

Ürün Garantisi

Ücretsiz Montaj

Yeni Sanayi Sitesi Civarı / Seyhan - ADANA

0 533 225 60 78

 


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun